Equip

Som un equip de professionals que treballa per a afavorir la transferència de la innovació

A la Fundació Bosch i Gimpera un equip de professionals estem al teu servei per fer possible la transferència de la innovació a la societat.

Les dades de l’equip de la Fundació Bosch i Gimpera només poden ser utilitzades per a finalitats exclusivament relacionades amb les funcions pròpies de la fundació i de la Universitat de Barcelona. Les dades personals d’aquest directori estan subjectes al RGPD i a la LOPDGDD. No està permès utilitzar aquestes dades amb finalitats comercials o per a l’enviament massiu de correu (SPAM).

GERÈNCIA

Gerenta

M. Teresa Plo
fbg@fbg.ub.edu

Controller

– Marta Tort
mtort@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 99 00

Gabinet Tècnic i Avaluació

Cap

Gemma Casamitjana
gcasamitjana@fbg.ub.edu

– Maria Segú
msegu@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 96 51

Comunicació i màrqueting

Cap

Mariona Ferrer
mferrer@fbg.ub.edu

– Aleix Solernou
asolernou@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 96 60

Assessorament Legal i Contractació Pública

Cap

Ana Giménez
agimenez@fbg.ub.edu

– Eduard Rueda
erueda@fbg.ub.edu

– Dolors Vega
dvega@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 96 70

Administració i Gestió Econòmica

Cap

Sergi Ros
sros@fbg.ub.edu

– Anna Apellániz
aapellaniz@fbg.ub.edu

– Yvonne Mata
ymata@fbg.ub.edu

– Daniel Pierrá
dpierra@fbg.ub.edu

– Sònia Salom
ssalom@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 96 57

Serveis Generals

– Milagros Rivera
mrivera@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 99 00

– Gemma Sánchez
gsanchez@fbg.ub.edu

– Cristina Serra
cserra@fbg.ub.edu

– Joel Sitjes
jsitjes@fbg.ub.edu

– Elisabeth Vico
evico@fbg.ub.edu

Recursos humans i prevenció de riscos laborals

Cap

Mercè Tejedor
mtejedor@fbg.ub.edu

Recursos Humans

Raquel Homs
rhoms@fbg.ub.edu

– Laura Ramos
lramos@fbg.ub.edu

– Teresa Sánchez
tsanchez@fbg.ub.edu

– Mireia Solsona
msolsona@fbg.ub.edu

– Sandra Tello
stello@fbg.ub.edu

Prevenció de riscos laborals

– Pilar Morales
pmorales@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 96 66

Tecnologies

Cap

Àlex Closa
aclosa@fbg.ub.edu

Àlex Sánchez
asanchez@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 96 69

PROJECTES d’R+D+I

Director

Xavier Gutiérrez
xgutierrez@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 99 00

Comercialització de Tecnologia i Coneixement

Cap

Salvador Mena
smena@fbg.ub.edu
Telèfon: +34 67 093 85 35

– Alicia Ardenuy
aardenuy@fbg.ub.edu

Núria Bargalló
nbargallo@fbg.ub.edu

Sergio Martínez
smartinez@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 97 95

Contractes amb empreses i institucions (art 60 LOSU) i Ajuts d’R+D+I

Cap

Olga Bogurina
obogurina@fbg.ub.edu

– Laia Crespo
lcrespo@fbg.ub.edu

– Raquel Jiménez
rjimenez@fbg.ub.edu

– Mercè Rabaneda
mrabaneda@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 96 49

– Glòria Roselló
grosello@fbg.ub.edu

– Eulàlia Aluja* 
ealuja@fbg.ub.edu

*Substitució

– Vicenç Gómez**
vgomez@fbg.ub.edu

** Promotor dels grups TECNIO

Gestió i justificació d’Ajuts d’R+D+I

Cap

Anna Rovira
arovira@fbg.ub.edu

– Digna Cárcoba
dcarcoba@fbg.ub.edu

– Ruth Castillo
rcastillo@fbg.ub.edu

– Iratxe Fernández
ifernandez@fbg.ub.edu

– Anna Ferrando
aferrando@fbg.ub.edu

– Ferran Garcés
fgarces@fbg.ub.edu

 

Telèfon: +34 93 403 53 85

– Sheila López
slopez@fbg.ub.edu

– Sandra Martin
smartin@fbg.ub.edu

– Adrià Sanabra
asanabra@fbg.ub.edu

– Núria Sánchez
nsanchez@fbg.ub.edu

– Santa Taberner
staberner@fbg.ub.edu

INNOVACIÓ I VALORITZACIÓ

Directora

Lurdes Jordi
ljordi@fbg.ub.edu

Gestió

– Belén Gámez
bgamez@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 99 70

Valorització i llicències

Cap

Inma Íñiguez
iiniguez@fbg.ub.edu

– Isabel Durán
iduran@fbg.ub.edu

– Sancho Moro
smoro@fbg.ub.edu

– Núria Sans
nuriasans@ub.edu

Telèfon: +34 93 403 72 57

Creació d’empreses

Cap

José Conde
jconde@fbg.ub.edu

– Rosa Vázquez
rvazquez@fbg.ub.edu

Telèfon: +34 93 403 99 70

Tens interès a conèixer més sobre l’FBG i la seva tasca?

Contacta amb nosaltres a través de fbg@fbg.ub.edu i en parlem

Som un equip de persones que treballa per a tu

Resultats

746

persones contractades per a projectes de recerca

729

empreses i institucions innoven amb nosaltres

11,33M€

contractats en projectes de recerca amb empreses i administracions

Utilitzem cookies de tercers amb finalitats tècniques i analítiques. Si continua navegant vol dir que accepta la nostra política de cookies. Més informació,plugin cookies política de cookies.

ACEPTAR
Aviso de cookies