Inici / Bosch i Gimpera / Àrees i persones

Àrees i persones

DIRECCIÓ

Director general - Jordi Naval
Tel.: +34 93 403 96 52
Email: fbg@fbg.ub.edu

     Secretària de direcció - Berta Serdà
     Tel.: +34 93 403 96 52
     Email: bserda@fbg.ub.edu

GABINET TÈCNIC

Responsable - Maria Segú
Tel.: +34 93 403 96 51
Email: msegu@fbg.ub.edu

COMUNICACIÓ I MÀRQUETING

Responsable - Mariona Ferrer
Tel.: +34 93 403 96 50
Email: mferrer@fbg.ub.edu

     Cristina Ugía 
     Tel: +34 93 403 19 99
     Email: cugia@fbg.ub.edu

INNOVACIÓ I TRANSFERÈNCIA DE CONEIXEMENT

Directora - Lurdes Jordi
Tel.: +34 93 403 96 91
Email: ljordi@fbg.ub.edu

     Gestió - Belén Gámez
     Tel.: +34 93 403 99 70
     Email: bgamez@fbg.ub.edu

Recerca per contracte

Responsable - Salvador Mena
Tel.: +34 93 403 97 95
Email: smena@fbg.ub.edu

     Francesc Benlliure
     Tel.: +34 93 403 97 96
     Email: fbenlliure@fbg.ub.edu

     Laia Crespo
     Tel.: +34 93 403 96 40
     Email: lcrespo@fbg.ub.edu

Valorització i llicències

Responsable - Inma Íñiguez
Tel.: +34 93 403 97 98
Email: iiniguez@fbg.ub.edu

     Isabel Durán
     Tel.: +34 93 403 72 81
     Email: iduran@fbg.ub.edu

     Eva Martin
     Tel.: +34 93 403 72 57
     Email: emartin@fbg.ub.edu

Creació d'empreses

Responsable - Esther Riambau
Tel.: +34 93 403 96 39
Email: eriambau@fbg.ub.edu

     José Conde
     Tel.: +34 93 402 01 48
     Email: jconde@fbg.ub.edu

Contractació

Responsable - Gemma Casamitjana
Tel.: +34 93 403 96 46
Email: gcasamitjana@fbg.ub.edu

     Raquel Jiménez
     Tel.: +34 93 403 96 48
     Email: rjimenez@fbg.ub.edu

     Gloria Roselló
     Tel.: +34 93 403 96 49
     Email: grosello@fbg.ub.edu

     Dolors Vega
     Tel.: +34 93 403 96 47
     Email: dvega@fbg.ub.edu

 

 


FINANCES I PERSONAL

Administració i gestió econòmica

Responsable d'administració - Sergi Ros
Tel.: +34 93 403 96 57
Email: sros@fbg.ub.edu

Responsable de gestió econòmica - Ana Giménez
Tel.: +34 93 403 96 70
Email: agimenez@fbg.ub.edu

Responsable d'ajuts públics i internacionals - Mònica Cunill 
Tel.: +34 93 403 97 67
Email: mcunill@fbg.ub.edu

     Anna Apellániz
     Tel.: +34 93 403 96 62
     Email: aapellaniz@fbg.ub.edu

     Digna Cárcoba
     Tel.: +34 93 403 37 70
     Email: dcarcoba@fbg.ub.edu

     Albert Casas
     Tel.: +34 93 403 97 68
     Email: acasas@fbg.ub.edu

     Víctor Linares
     Tel.: +34 93 403 37 75
     Email: vlinares@fbg.ub.edu

     Daniel Pierrá
     Tel.: +34 93 403 96 64
     Email: dpierra@fbg.ub.edu

     Sònia Salom
     Tel.: +34 93 403 37 69
     Email: ssalom@fbg.ub.edu

     Gemma Sánchez
     Tel.: +34 93 403 96 61
     Email: gsanchez@fbg.ub.edu

     Cristina Serra
     Tel.: +34 93 403 96 58
     Email: cserra@fbg.ub.edu

     Marta Tort
     Tel.: +34 93 403 96 63
     Email: mtort@fbg.ub.edu

     Elisabeth Vico
     Tel.: +34 93 403 96 59
     Email: evico@fbg.ub.edu

Recepció - Yvonne Mata
Tel: +34 93 403 99 00
Email: ymata@fbg.ub.edu

Recursos Humans i Seguretat i salut

Responsable - Mercè Tejedor
Tel.: +34 93 403 96 66
Email: mtejedor@fbg.ub.edu

     Recursos Humans - Laura Ramos
     Tel.: +34 93 403 37 63
     Email: msolsona@fbg.ub.edu

      Recursos Humans - Mireia Solsona
     Tel.: +34 93 403 96 67
     Email: msolsona@fbg.ub.edu

     Recursos Humans - Sandra Tello
     Tel: +34 93 403 96 68
     Email: stello@fbg.ub.edu

     Seguretat i salut - Pilar Morales
     Tel.: +34 93 403 96 65
     Email: pmorales@fbg.ub.edu

Tecnologies

Responsable - Àlex Closa
Tel.: +34 93 403 37 71
Email: aclosa@fbg.ub.edu

     Andreu Valls
     Tel.: +34 93 403 96 69
     Email: avalls@fbg.ub.edu

OFICINA DE PROJECTES INTERNACIONALS DE RECERCA (OPIR)

FBG - Gestió 

Responsable - Xavier Gutierrez
Tel.: +34 93 403 53 85
Email: xgutierrez@fbg.ub.edu

     Heura Boix
     Tel.: +34 93 403 53 82
     Email: hboix@fbg.ub.edu

     Anna Ferrando
     Tel.: +34 93 402 01 52
     Email: aferrando@fbg.ub.edu

     Sheila López
     Tel.: +34 93 402 01 52
     Email: slopez@fbg.ub.edu

     Sandra Martin
     Tel.: +34 93 403 97 69
     Email: smartin@fbg.ub.edu

     Begoña Navarrete
     Tel.: +34 93 403 53 82
     Email: bnavarrete@fbg.ub.edu

     Anna Rovira
     Tel.: +34 93 402 01 52
     Email: arovira@fbg.ub.edu

 

UB - Promoció

Responsable - Ignasi Sánchez
Tel: +34 93 403 53 83
Email: isanchez@ub.edu

     Sandra Macé
     Tel.: +34 93 403 99 79
     Email: sandramace@ub.edu

     Mireia Martí
     Tel.: +34 93 403 99 80
     Email: mireiamarti@ub.edu

     Marina Mateu
     Tel.: +34 93 403 53 83
     Email: marina.mateu@ub.edu

     Josep Querol
     Tel.: +34 93 403 97 80
     Email: jquerol@ub.edu

      Gerard Rosich
     Tel.: +34 93 403 99 79
     Email: gerardrosich@ub.edu

      Marisa Segura
     Tel.: +34 93 403 99 80
     Email: marisasegura@ub.edu

      Karen Villar
     Tel.: +34 93 403 97 80
     Email: karenvillar@ub.edu